Search

Information

DZIECIĘCE INTERPRETACJE 2021

Laureci konkursu "Dziecięce interpretacje", organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

I KATEGORIA WIEKOWA

Antonina Czachór kl.3a - nagroda

Julia Kostępska kl. 3c - wyróżnienie

Laura Rolek kl. 3a - wyróżnienie

Patryk Szczerba kl. 3c - wyróżnienie

II KATEGORIA WIEKOWA

Marlena Obara kl. 4a - nagroda

Hanna Lis kl.6b - wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!!!!!

 

Międzynarodowy Internetowy Konkurs Digi-Talenty Zima 2021

Martyna Gregorczyk z klasy 7a zajęła 1 miejsce w Międzynarodowym Internetowym Konkursie Digi-Talenty Zima 2021 w kategorii Solo Wokalne MIDI. Uczestnicy reprezentowali 22 kraje: Białoruś, Litwę, Łotwę, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandię, Turcję, Mołdawię, Bułgarię, Chiny, Indonezję, Polskę, Rosję, Ukrainę, Niemcy, Macedonię, Rumunię, Kazachstan, Cypr, Kyrgyzstan, Uzbekistan, Azerbejdżan i Izrael, a Jury (17 osób) pochodzące z całej Europy otrzymało 625 zgłoszeń.

WIELKIE GRATULACJE!!!

 

Szkolny konkurs fotograficzny dla klas V - VIII "Najpiękniejsze niebo"

Z okazji 548 rocznicy urodzin patrona naszej szkoły Mikołaja Kopernika odbył się konkurs fotograficzny dla klas V - VIII  „Najpiękniejsze niebo”.

Wyniki konkursu „Najpiękniejsze niebo”
   Pięć równorzędnych nagród:
     Zuzanna Murek 6b,
     Amelia Kurdziel 8b,
     Michał Więczkowski 7a,
     Wiktoria Warzycka 8a,
     Konrad Guzy 6d.
   Wyróżnienia:
     Emilia Kanios 8b,
     Filip Kucwaj 7d,
     Julia Żyguła 8c,
     Martyna Gregorczyk 7a,
     Aleks Idec 6d,
     Oskar Idec 6d
     Wiktoria Pałka 8c,
     Wojciech Krajanowski 5b

Zwycięzcom gratuluję, wszystkich uczestników pozdrawiam, Ewa Rams.

   

 

 

Konkurs plastyczny „Układ Słoneczny moja interpretacja”

Z okazji 548 rocznicy urodzin patrona naszej szkoły Mikołaja Kopernika, odbył się konkurs plastyczny dla klas I - IV "Układ Słoneczny - moja interpretacja".

Wpłyneło 28 prac.

I miejsce: Maja Kowalik kl. 3c

                Maja  Wach kl. 4a

II miejsce: Lena Szymańska kl. 1a

                 Maria Mazur kl. 2a

III miejsce: Elena Prosowska kl. 2a

                 Oskar Stefaniak kl. 4b

Wyróżniena: Jagoda Maj kl. 1a, Mateusz Krawczyński kl. 4a, Lena Furtak kl. 3c, Kacper Adamski kl. 1a, Aleksandra Motyka kl. 1a, Emila Adamiec kl. 2b

Zwycięzcom gratulujemy!!!

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu"

Zosia Lasota, uczennica klasy II b otrzymała wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu".

Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Tarnobrzega, Wydział Edukacji, Zdrowia, Sportu i Kultury.

Nagrody przygotował Departament Strategii Ministerstwa Infrastruktury oraz Urząd Miasta Tarnobrzega.

GRATULUJEMY!!!

Additional information