Search

Information

Biblioteka szkolna

  Biblioteka szkolna

  im. Kubusia Puchatka

 

Godziny pracy biblioteki

Październik 2020 r. 

01 - Światowy Dzień Uśmiechu

04 - Światowy Dzień Zwierząt

 14 - Dzień Edukacji Narodowej

 25 - Dzień Kundelka

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 7.30 - 15.00

 7.30 - 14.00

 NIECZYNNA

 7.30 - 14.00

 7.30 - 13.30

 

  

SZKOLNE KÓŁKO SCRABBLE
Spotkania odbywają się

w piątki o godz. 11.10

w bibliotece szkolnej

Czytelnictwo

Rok szkolny 2020/2021


www.koperbib.5v.pl

 

artykuł1

Konkurs

Szkolne Koło PCK

Zapraszam do tworzenia

Wyniki konkursu języka angielskiego ALBUS

KLASY CZWARTE

Laureaci:

Gabriela Borkowska kl. IV c

Wyróżnienia:

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Wiktoria Jajko kl. IV c

Zuzanna Dziemidowicz kl. IV b

KLASY PIĄTE

Wyróżnienia:

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Ewelina Barszcz

Monika Stępińska


zastępstwa w dniu 30-maja-2012

 

3c, 3d - zielona szkoła
Urszula Bijak
lekcja opis zastępca
1 3 c - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2 3 c - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3 3 c - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
Elżbieta Bogobowicz
lekcja opis zastępca
1 3 d - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2 3 d - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
Anna Cygan
lekcja opis zastępca
7 4 c - 18 A. Kozłowska
8 6 a - Uczniowie zwolnieni do domu
Grzegorz Gerba
lekcja opis zastępca
3 5 a - sg1 A. Szymańska
4 6 d - 21 E. Rams
5 4 a - 35 A. Cygan
6 6 a - 26 E. Rams
Maria Łukawska
lekcja opis zastępca
7 3 a - przeniesiona na 2012-05-30 (3)
8 3 a - przeniesiona na 2012-05-30 (2)
9 3 a - przeniesiona na 2012-05-30 (1)
Arkadiusz Papka
lekcja opis zastępca
1 5 c(1) - Uczniowie przychodzą później
2 5 c(1) - Uczniowie przychodzą później
4 4 d(1) - Uczniowie przychodzą później
Anna Pawlik
lekcja opis zastępca
6 3 b - przeniesiona na 2012-05-30 (3)
7 3 b - przeniesiona na 2012-05-30 (4)
Agata Podleśna
lekcja opis zastępca
2 6 c - Uczniowie przychodzą później
3 5 b - 29 s. E.Kęska
4 6 b - 32 s. E.Kęska
5 2 b - Uczniowie zwolnieni do domu
Natalia Sieniawska
lekcja opis zastępca
6 6 c - 21 A. Murek
7 5 d - Uczniowie zwolnieni do domu
8 4 a - Uczniowie zwolnieni do domu
9 4 d - Uczniowie zwolnieni do domu
Adam Szaraniec
lekcja opis zastępca
1 5 c(2) - Uczniowie przychodzą później
2 5 c(2) - Uczniowie przychodzą później
3 4 d - Uczniowie przychodzą później
4 4 d(2) - Uczniowie przychodzą później
Monika Zasuwa
lekcja opis zastępca
1 4 b(2) - sg2 G. Gerba
4 5 b - sg1 E. Górska
5 6 c - sg2 R. Zasuwa
6 6 e - Uczniowie zwolnieni do domu
7 6 d(2) - sg2 R. Zasuwa

Więcej artykułów…

  1. Programy unijne

Additional information