INFORMACJA o organizacji pracy szkoły w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych od 12 marca 2020 r.

• zajęcia w szkole będą zawieszone na 2 tygodnie;
  • 12 i 13 marca br. to dni, w których nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze;
  • od poniedziałku, 16 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły;
  • informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w kolejnych dniach będą na bieżąco podawane przez e-dziennik.

KONKURS ,,OŚMIU WSPANIAŁYCH’’

Dnia 10 marca odbyło się posiedzenie Kapituły wyłaniającej ,,Ośmiu Wspaniałych” Miasta Tarnobrzega. Do konkursu zgłoszonych zostało 18 kandydatów z tarnobrzeskich szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Kostępski z kl. 8a , Natalia Ura z kl. 8a i Miłosz Murek z kl. 8b. Uczniowie ci wyróżniają się i imponują swoją postawą społeczną, są zawsze chętni do niesienia pomocy, cechuje ich życzliwość, wrażliwość, wytrwałość i otwartość na świat, są wzorem dla innych. Wyróżniona tytułem ,,Ośmiu Wspaniałych’’ została Natalia Ura. Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Jesteście wspaniali.