Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny "Ocalić tradycję od zapomnienia"

22 i 23 września 2020 roku w sali wystawowej Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu odbyło się uroczyste podsumowanie IX edycji Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego "Ocalić tradycję od zapomnienia”.
Konkurs zorganizowała Biblioteka wspólnie ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Oświatowym "Libri" przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu.
Naszą szkołę reprezentowali:
Szymon Woźniak z klasy III a - nagroda w konkursie
Oskar Perła z kasy III b - wyróżnienie
Jagoda Karpik z klasay IV a - wyróżnienie

WIELKIE GRATULACJE!!!

Dobry start

Uczniowie klasy 1B z wychowawczynią Dorotą Deroń realizowali w ubiegłym tygodniu międzynarodowy projekt eTwinning "Good start." Wspólnie z partnerami projektowymi rozwiązywali ciekawe zadania, uczestniczyli w klasowych wydarzeniach online, grali i bawili się, świętując Dzień Kropki. Podjęte działania miały na celu zachęcić dzieci do podejmowania obowiązków szkolnych, dodawać im wiary w swoje możliwości oraz rozwijać ich różnorodne zainteresowania. W trakcie kilku dni pierwszoklasiści współtworzyli kodeks klasowy, internetową książeczkę o przygodach małej dziewczynki, przygotowywali swoje prezentacje i uczyli się zgodnej współpracy w grupie. W podziękowaniu za zaangażowanie w obchody międzynarodowego święta Dot Day pierwszoklasiści otrzymali dyplom od autora książeczki "Dot" - Petera Reynoldsa.