Search

Information

Blog klasy 6b

 

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 2022

 • Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie 6b spędzili na grach i zabawach na świeżym powietrzu. Został rozstrzygnięty konkurs na najbardziej wiosenne przebranie; piękną PANIĄ WIOSNĄ została Patrycja Łaba, a najciekawszą - zdaniem klasy - propozycję przynoszenia książek do szkoły przedstawił Antoś Żyguła. 

 • Gratuluję pomysłów!!!
  Gratuluję pomysłów!!!


  6b dzien wiosny


  • DZIEŃ KOBIET W KLASIE 6B

 • 6b dzien kobiet 1

 • 6b dzien kobiet 2


  • PIERNICZKOWY PONIEDZIAŁEK W KLASIE 6B


   pierniczkowy poniedzialek 6b   MIKOŁAJKI


   Klasa 6b wraz z wychowawczynią Katarzyną Małecką oraz p. Elżbietą, mamą jednej z uczennic, spędziła Mikołajki w kręgielni. Uczniowie świetnie się bawili. Był również poczęstunek oraz słodki prezencik dla każdego!

  • mikolajki 6b


  DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 6 B

 •  
  Dzień Chłopaka, obchodzony 30 września to okazja dedykowana młodszym panom. Na naszych panów, z 6b, również czekała miła niespodzianka. Dzień Chłopaka spędzili w kinie w towarzystwie wychowawczyni i koleżanek z klasy.

  Chłopaki !!! Wszystkiego najlepszego!!!!!

  6b dzien chlopaka


  SPRZĄTANIE ŚWIATA


  W piątek 24 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata". Bardzo chętnie i sprawnie sprzątali tereny koło szkoły i nad Wisłą

  Na zdjęciu uczniowie klasy 6 b.

  6b sprzatanie swiata


  WYCIECZKA DO KRYNICY

  I KAMIANNEJ

  • 21 i 22 września uczniowie 6b wraz z wych. Katarzyną Małecką i panem Rafalem Zasuwą uczestniczyli w wycieczce do Krynicy i Kamiannej. Weszli na Górę Parkową, wjechali na Jaworzynę Krynicką, skąd podziwiali piękne widoki, a później spędzali cudowny czas na sankostradzie;) Wieczorem czekało na nich ognisko ze smacznymi kiełbaskami. Drugi dzień spędzili w Pijalni Wód oraz na zwiedzaniu Krynicy. W drodze powrotnej zwiedzili Kamianną i Dom Pszczelarza. Na koniec, na pamiątkę, każdy zrobił własną świeczkę oraz wziął udział w degustacji miodu.

  • 6b jaworzyna

Blog klasy sportowej

Z życia klasy sportowej

Klasa sportowa z elementami żeglarstwa (rok  2017/18 - 2021/22)

Edukacja w klasie sportowej to wyrabianie nawyku codziennej aktywności fizycznej, rozwój pasji i zainteresowań, praca nad kształtowaniem charakteru ale również dużo zabawy :)

Głównym celem jest zapoznanie uczniów z różnymi formami aktywności ruchowej,

Podejmujemy wyzwania, które  wymagają dużo precyzji, dokładności i zaangażowania indywidualnego, jednocześnie  zgrania zespołowego.

 zz1 0 zz2 0

zz3 0 zz4 0

zz5 0

 


 

Wdrażanie do sportowego trybu życia

Dawka codziennej potrzeby ruchu, niezbędnej dla prawidłowego rozwoju.

Zajęcia sportowe rozwijające wszechstronnie. Odkrywamy różnorodność form sportu poprzez taniec, siłownię, tenis stołowy.....szukamy SPORTU ŻYCIA.

 IMG 1093 IMG 1548 IMG 1554

IMG 1627 IMG 2700 IMG 2705

 


 

 Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Wspólne zmagania  sportowe bardzo zbliżają uczniów – przyjaźnie powstają dzięki wspólnej pasji. Podczas  wyjazdów, obozów, treningów i zawodów, dzieci uczymy się obowiązku pomocy innym oraz współpracy w zespole.

- grupa pokonuje samochodami terenowymi mokradła, wzniesienia i leśne bezdroża, doskonały relaks dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu.

za1 0 za2 0 za3 0

za4 0 za7 0 za5 0

 za6 0

 


 

Narciarstwo

Biała szkoła to intensywna, ale jakże wyczekiwana nauka oraz doskonalenie jazdy na nartach pod czujnym okiem nauczycieli oraz instruktorów na stokach stacjach narciarskich w Piwnicznej „Kokuszka Ski”  i  Rytrze.

n1 0 0 n2 0 0

n3 0 0 n4 0 0

n5 0 0

 


 

Żeglarstwo

ze1 0 ze2 0 ze3 0 ze4 0

ze5 0 ze6 0

ze7 0


 

 

Sukcesy

Pragniemy w pierwszej kolejności zaszczepić miłość do sportu

Już dziś możemy pochwalić się wieloma sukcesami, ale prawdziwy sukces to pokonywanie własnych barier, codzienne podwyższanie swoich umiejętności.

Zajęcia rekreacyjne nad Jeziorem tarnobrzeskim.

s1 0 s2 0 s3 0

s5 0 s6 0

 s7 0 s8 0

film
     Film    

 

Wychowawca Roku 2012

Głosuj na swojego ulubionego nauczyciela!!!

14 marca już po raz czwarty rusza ogólnopolski konkurs „Wychowawca Roku 2012“ organizowany w ramach VI edycji programu społecznego „Szkoła bez przemocy“. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkoły,  rodziców i nauczycieli - do zgłaszania kandydatów na Wychowawcę Roku 2012.

 

http://www.szkolabezprzemocy.pl/wychowawcaroku2012

Additional information