Blog klasy 6b

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 2022

• Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie 6b spędzili na grach i zabawach na świeżym powietrzu. Został rozstrzygnięty konkurs na najbardziej wiosenne przebranie; piękną PANIĄ WIOSNĄ została Patrycja Łaba, a najciekawszą - zdaniem klasy - propozycję przynoszenia książek do szkoły przedstawił Antoś Żyguła.

Gratuluję pomysłów!!!

6b dzien wiosny

• DZIEŃ KOBIET W KLASIE 6B

• 6b dzien kobiet 1

• 6b dzien kobiet 2

• PIERNICZKOWY PONIEDZIAŁEK W KLASIE 6B

pierniczkowy poniedzialek 6b

MIKOŁAJKI

Klasa 6b wraz z wychowawczynią Katarzyną Małecką oraz p. Elżbietą, mamą jednej z uczennic, spędziła Mikołajki w kręgielni. Uczniowie świetnie się bawili. Był również poczęstunek oraz słodki prezencik dla każdego!

• mikolajki 6b

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 6 B

•
    Dzień Chłopaka, obchodzony 30 września to okazja dedykowana młodszym panom. Na naszych panów, z 6b, również czekała miła niespodzianka. Dzień Chłopaka spędzili w kinie w towarzystwie wychowawczyni i koleżanek z klasy.

Chłopaki !!! Wszystkiego najlepszego!!!!!

6b dzien chlopaka

SPRZĄTANIE ŚWIATA

W piątek 24 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata". Bardzo chętnie i sprawnie sprzątali tereny koło szkoły i nad Wisłą

Na zdjęciu uczniowie klasy 6 b.

6b sprzatanie swiata

WYCIECZKA DO KRYNICY

I KAMIANNEJ

• 21 i 22 września uczniowie 6b wraz z wych. Katarzyną Małecką i panem Rafalem Zasuwą uczestniczyli w wycieczce do Krynicy i Kamiannej. Weszli na Górę Parkową, wjechali na Jaworzynę Krynicką, skąd podziwiali piękne widoki, a później spędzali cudowny czas na sankostradzie;) Wieczorem czekało na nich ognisko ze smacznymi kiełbaskami. Drugi dzień spędzili w Pijalni Wód oraz na zwiedzaniu Krynicy. W drodze powrotnej zwiedzili Kamianną i Dom Pszczelarza. Na koniec, na pamiątkę, każdy zrobił własną świeczkę oraz wziął udział w degustacji miodu.

• 6b jaworzyna