PRZEDMIOTOWY KONKURS Z FIZYKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - etap wojewódzki

Jakub Szulich, uczeń klasy VIII b, został finalistą Konkursuz Fizykidla uczniów szkół podstawowychw województwie podkarpackim w roku szkolnym 2021/2022.

Gratulacje!!!

PRZEDMIOTOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - etap wojewódzki

Krzysztof Osada, uczeń klasy VIII a, został laureatem Konkursu z JęzykaAngielskiego dla uczniów szkół podstawowych w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2021/2022.

Gratulacje!!!

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy PANDA 2022 z matematyki

Serdeczne gratulacje dla  dwóch uczniów klasy VII d, którzy zdobyli tytuł LAUREATA w konkurie PANDA2022 z matematyki.

SUPERLION 2022

W piątek 27 maja 2022r. o godzinie 15:00 rozpoczął się po raz piętnasty konkurs języka angielskiego dla trzecioklasistów. W tym roku po raz szóstyprzeprowadzono konkurs wojewódzki. W konkursie wzięło udział 84 uczniówz 18 szkół podstawowych.

Przyznano dwa pierwsze, drugie, trzecie miejsce oraz 9 wyróżnień.

Sambor Baran, uczeń klasy IIIc zdobył wyróżnienie w tym konkursie.

GRATULUJEMY WSPANIAŁEGO WYNIKU!!!!

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY - KANGUR MATEMATYCZNY 2022

Konkursowi patronują: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Polskie Towarzystwo Matematyczne.

Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy trzeciej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest sześciu kategoriach, które obejmują następujące klasy:

Kategoria Żaczek - klasy 2 szkół podstawowych;

• Maluch  -  klasy 3 i 4 szkół podstawowych;

• Beniamin  -  klasy 5 i 6 szkół podstawowych;

• Kadet  -  klasy I i II gimnazjów;

• Junior  -  klasy III gimnazjów, I liceów i techników;Student  -  klasy II i III liceów i techników oraz IV techników.

Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez międzynarodową komisję.

KLASA 4

Antoni Wasiuta kl 4a - wyróżnienie