Konkurs 2020 - 3

konkurs 2020

MATEMATYCZNE DUETY

2 marca w tarnobrzeskiej "Budowlance" odbyła się IV edycja Powiatowego Konkursu "MATEMATYCZNE DUETY", pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. W konkursie wzięło udział 28 uczniów z 14 szkół podstawowych powiatu tarnobrzeskiego.

Kamil Maciąg z klasy 8b i Wojciech Mianowski z klasy 8a zdobyli II miejsce!!! GRATULUJEMY

MISTRZ GENETYKI

Dnia 5 lutego odbył się Międzyszkolny Konkurs Biologiczny dla uczniów klas ósmych.        W konkursie wzięło ucział  czternastu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 i SzkołyPodstawowej nr 6. Jak informuje Pani Agnieszka Wryk, niekwestionowanym zwycięzcą - Mistrzem genetyki została Natalia Górecka reprezentująca SP3. Uczennice SP4: Nina Szczechowicz z klasy 8c oraz Katarzyna Kołodziej z klasy 8a, mogą pochwaliż się wyróżnieniem w tym, jakze trudnym konkursie.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM

Rejonowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 19.02.2020 r. zostały rozegrane Rejonowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt w Ulanowie. Zawodniczki nasze zajęły I miejsce i awansowały do Półfinału Wojewódzkiego.

Drużyna składa się z:
Paruch Alicja 6 a
Paruch Daria 6 a
Bilska Marcelina 6 a
Komada Wiktoria 6 b
Wargala Roksana 6 b
Iskra Aleksandra 6 b
Kopeć Kaja 7 c
Madej Małgorzata 5c

Opiekun Adam Szaraniec

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.