Międzynarodowy Internetowy Konkurs Digi-Talenty Zima 2021

Martyna Gregorczyk z klasy 7a zajęła 1 miejsce w Międzynarodowym Internetowym Konkursie Digi-Talenty Zima 2021 w kategorii Solo Wokalne MIDI. Uczestnicy reprezentowali 22 kraje: Białoruś, Litwę, Łotwę, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandię, Turcję, Mołdawię, Bułgarię, Chiny, Indonezję, Polskę, Rosję, Ukrainę, Niemcy, Macedonię, Rumunię, Kazachstan, Cypr, Kyrgyzstan, Uzbekistan, Azerbejdżan i Izrael, a Jury (17 osób) pochodzące z całej Europy otrzymało 625 zgłoszeń.

WIELKIE GRATULACJE!!!

Szkolny konkurs fotograficzny dla klas V - VIII "Najpiękniejsze niebo"

Z okazji 548 rocznicy urodzin patrona naszej szkoły Mikołaja Kopernika odbył się konkurs fotograficzny dla klas V - VIII  „Najpiękniejsze niebo”.

Wyniki konkursu „Najpiękniejsze niebo”
   Pięć równorzędnych nagród:
     Zuzanna Murek 6b,
     Amelia Kurdziel 8b,
     Michał Więczkowski 7a,
     Wiktoria Warzycka 8a,
     Konrad Guzy 6d.
   Wyróżnienia:
     Emilia Kanios 8b,
     Filip Kucwaj 7d,
     Julia Żyguła 8c,
     Martyna Gregorczyk 7a,
     Aleks Idec 6d,
     Oskar Idec 6d
     Wiktoria Pałka 8c,
     Wojciech Krajanowski 5b

Zwycięzcom gratuluję, wszystkich uczestników pozdrawiam, Ewa Rams.

Konkurs plastyczny „Układ Słoneczny moja interpretacja”

Z okazji 548 rocznicy urodzin patrona naszej szkoły Mikołaja Kopernika, odbył się konkurs plastyczny dla klas I - IV "Układ Słoneczny - moja interpretacja".

Wpłyneło 28 prac.

I miejsce: Maja Kowalik kl. 3c

Maja  Wach kl. 4a

II miejsce: Lena Szymańska kl. 1a

Maria Mazur kl. 2a

III miejsce: Elena Prosowska kl. 2a

Oskar Stefaniak kl. 4b

Wyróżniena: Jagoda Maj kl. 1a, Mateusz Krawczyński kl. 4a, Lena Furtak kl. 3c, Kacper Adamski kl. 1a, Aleksandra Motyka kl. 1a, Emila Adamiec kl. 2b

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Miejski Konkurs Plastyczny "Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu"

Zosia Lasota, uczennica klasy II b otrzymała wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu".

Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Tarnobrzega, Wydział Edukacji, Zdrowia, Sportu i Kultury.

Nagrody przygotował Departament Strategii Ministerstwa Infrastruktury oraz Urząd Miasta Tarnobrzega.

GRATULUJEMY!!!

OGÓLNOPOLSKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Gminny Ośrodek Kultury w Leśnek Podlaskiej zaprosił wszystkie grupy wiekowe do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy konkursu  przesyłali film z nagraniem do 6 stycznia. W konkursie wzięło udział 31 osób.

MARTYNA GREGORCZYK, z klasy 7a zajęła II miejsce w kategorii III (uczestnicy od 10 do 18 roku życia). http//facebook.com/watch/?v=42977773817031

OGROMNE BRAWA!!!