Konkurs "Śpiewajmy kolędy i pastorałki"

W niedzielę 27 stycznia w naszym mieście odbył się konkurs "Śpiewajmy kolędy i pastorałki" zorganizowany przez Tarnobrzeski Dom Kultury.

W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęła Marcelina Obara z klasy II a.

W kategorii klas IV-VI trzecie miejsce zajęła Martyna Gregorczyk z klasy V a śpiewając "Mamo, czy ty wiesz?" z akompaniamentem pana Wojciecha Kawy.

XXIII Konkurs Kolęd “Serbinowska Kolęda” dla dzieci i młodzieży

W niedzielę 13 stycznia odbył się konkurs "Serbinowska kolęda" zorganizowany przez Parafię Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu. Nasza uczennica Marcelina Obara z klasy II a zdobyła na nim drugie miejsce.

Gratulacje!

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

12.12.2018 r. odbyły się w Rudniku nad Sanem Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt.
Nasze zawodniczki - Weronika Szczepanik z kl. 8 a i Zuzanna Panejko z kl. 8 b zdobyły III miejsce.
Opiekunem była Monika Zasuwa.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

I i II miejsce w konkursie plastycznym "Przemocy nie toleruję - wszystkich ludzi szanuję"

Miło nam poinformować, że nasza uczennica klasy 8A Wiktoria Wasilkowska zajęła I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. Drugie miejsce otrzymała Oliwia Kuźmicka z klasy 8B, a praca Eryka Kurdziela z klasy 8B została wyróżniona. W dniu 07.12.2018 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu odbyło się podsumowanie projektu profilaktyczno-edukacyjnego ,,Przemocy nie toleruję - wszystkich ludzi szanuję” oraz rozstrzygnięcie konkursu. W ramach projektu panie pedagog z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przeprowadziły zajęcia
z uczniami klas 8 na temat zjawiska przemocy, najczęstszych form stosowania przemocy oraz sposobów reagowania na agresję i zapobiegania zachowaniom agresywnym. Poruszony został również z młodzieżą temat osób bezdomnych i starszych. Podczas zebrań z rodzicami pan aspirant Stanisław Ciba z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu oraz pani Małgorzata Gazarkiewicz z MOPR w Tarnobrzegu opowiedzieli o prawnych konsekwencjach stosowania przemocy oraz zwrócili uwagę na problem cyberprzemocy wśród młodzieży.

Konkurs patriotyczny dla klas szóstych "Duża i Mała Ojczyzna"

30 listopada 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs patriotyczny dla klas szóstych "Duża i Mała Ojczyzna". Wdzięły w nim udział 4 zespoły dwuosobowe reprezentujące poszczególne klasy. Drużyny wykonywały zadania zlecone przez jury w składzie: Grzegorz Kokoszka, Anna Zygiel i Agata Woźniak. Za każdą prawidłową odpowiedź zespół otrzymywał odpowiednią ilość punktów.

I miejsce zajęła drużyna VI b w składzie: Emilia Kanios i Kacper Jarecki

II miejsce - Maja Nowak i Olaf Jędrychowski z klasy VI a