Finał XVIII konkursu "DZIECIĘCE INTERPRETACJE "

Wyniki.........................................................................................

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce

Oskar Tyniec - Mistrz Województwa Podkarpackiego w biegu na 60 metrów.
Uczeń klasy 7 d naszej szkoły odniósł historyczny sukces zdobywając złoty medal w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Lekkiej Atletyce w konkurencji bieg na 60 metrów, uzyskując czas 8,45 sekundy. Bieg finałowy był niezwykle emocjonujący, o kolejności na linii mety sędziowie zdecydowali na podstawie zapisu video. O zwycięstwie Oskara zdecydowały
ostatnie metry podczas biegu, a kolejny zawodnik na mecie był wolniejszy o jedyne 0,09 sekundy.
W tych samych zawodach, w finale biegu na 1000 metrów wystąpił drugi reprezentant naszej szkoły Jakub Durtka z klasy 6d, uzyskując 19 miejsce z czasem 3;56,86.

Opiekun uczniów: Rafał Zasuwa

Zobacz galerię obrazków z wiadomości - kliknij link

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Dzieci

W dniu 23.09.2020 roku  odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce Dzieci, w których to nasi lekkoatleci zdobyli poszczególne  miejsca na podium:

Lena Cywińska 6b III miejsce w skoku w dal,

Paulina Zasuwa 6c III miejsce w rzucie piłeczką palantową,

Tobiasz Karasiński 6b  III miejsce w skoku w dal,

Jakub Durtka I miejsce w biegu długim na 1000 m,

Tyniec Oskar 7d I miejsce w biegu krótkim na 60 m

Opiekunowie: Monika Zasuwa
                       Rafał Zasuwa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych

Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny "Ocalić tradycję od zapomnienia"

22 i 23 września 2020 roku w sali wystawowej Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu odbyło się uroczyste podsumowanie IX edycji Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego "Ocalić tradycję od zapomnienia”.
Konkurs zorganizowała Biblioteka wspólnie ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Oświatowym "Libri" przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu.
Naszą szkołę reprezentowali:
Szymon Woźniak z klasy III a - nagroda w konkursie
Oskar Perła z kasy III b - wyróżnienie
Jagoda Karpik z klasay IV a - wyróżnienie

WIELKIE GRATULACJE!!!

KONKURS MATEMATYCZNY Edi Panda 2020

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - Edi Panda 2020

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI, to placówka z branży edukacyjnej, która powstała w celu urozmaicenia programu zajęć i zachęcenia uczniów do rozwijania swoich umiejętności.

WYRÓŻNIENIA w konkursie matematycznym otrzymali:

Filip Maszczak - kl. 4b

Szymon Salamon – kl.4b

Michał Walski – kl. 4b

Miłosz Murek – kl. 8b

Kamil Maciąg – kl.8b

Mateusz Trzaska – kl. 8b

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!!