Search

Information

Igrzyska Dzieci - Drużynowe biegi przełajowe

11 października 2018 r. na Zwierzyńcu odbyły się Igrzyska Dzieci - Drużynowe biegi przełajowe (rocznik (2006-2007) biegi na dystansie 800 m).

Drużyna
w składzie:
Dziewczęta: Kopeć Kaja, Dobrowolska Natalia, Kurdziel Amelia, Nowak Maja, Przygoda Amelia, Wargala Roksana - zajęły II miejsce premiowane awansem na zawody powiatowe.
Chłopcy: Wargala Fabian, Bednarczyk Wiktor, Jarecki Kacper, Jędrychowski Olaf, Łukawski Mateusz, Nieradka Mateusz, Rybus Igor - zajęli II miejsce premiowane awansem na zawody powiatowe.

Opiekunem był Arkadiusz Papka


GRATULUJEMY!!!

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

2 października 2018 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców na Zwierzyńcu. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsce i zakwalifikowali się na Rejony.

Szkolna reprezentacja to:
Dzierzkowska Anna 8 a           Avtisyan Kacper 3 Gim
Krysz Sonia 8 a                       Broda Kacper 3 Gim
Szczepanik Weronika 8 a         Filipiak Hubert 3 Gim
Tutak Nikolina 8 c                   Jagiełło Jakub 3 Gim
Gil Anna 8 d                           Janiec Aleksander 3 Gim
Motyka Emilia 8 d                  Kiliański Kacper 8 b
Noga  Kinga 8 d                     Skuza Bartosz 3 Gim
Socha Ewa 7 a                        Stadnik Jan 3 Gim
Stojowska Maja 7 b                Węgiel Jakub 3 Gim
Pyrcz Roksana 7 c                   Wójtowicz Mateusz 3 Gim

Opiekunowie: Monika Zasuwa i Andrzej Niedziałek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

POWIATOWY KONKURS INTERDYSCYPLINARNY

Uczennice klasy 7c zostały lauratkami Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego POWRÓĆMY DO KORZENI - CO NAM PRZEKAZALI DAWNI MIESZKAŃCY POWIATU tARNONRZESKIEGO.  Uczennice  przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem pani Haliny Paluch. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie LIBRUS, działające przy Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu.

GRATULUJEMY WSPANIAŁEGO WYNIKU

MAGICZNY ŚWIAT ORIGAMI

W dniu 30 maja 2018r. w Szkole Podstawowej odbyło się podsumowanie konkursu Miejskiego Konkursu Origami MAGICZNY ŚWIAT ORIGAMI. Ucznioweie klasy 5a zostali nagrodzeni w tym konkursie: Olaf Jędrychowski zajął III miejsce, a Kinga Napieracz zdobyła wyróżnienie.

GRATULUJEMY

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY - MISTRZ MATEMATYKI KLAS IV,V i VI

Co roku w naszej szkole odbywa się konkurs o tytuł MISTRZA MATEMATYKI. Oto najlepsi matematycy w roku szkolnym 2017/2018:

KLASA 4

I miejsce MISTRZ MATEMATYKI KL. 4a- Krzysztof Osada kl. 4a

II miejsce Dominik Guzik kl. 4a

III miejsce Jakub Szulich kl. 4b

KLASA 5

I miejsce MISTRZ MATEMATYKI KL. 5

Kacper Szymański kl. 5d i Liliana Mazur kl. 5a

II miejsce Maja Nowak kl. 5a

III miejsce Amelia Kurdziel kl. 5c i Tomasz Król kl. 5b

 

KLASA 6

I miejsce MISTRZ MATEMATYKI KL. 6  - Wojciech Mianowski kl. 6a

II miejcce - Miłosz Murek i Kamil Maciąg kl. 6b

III miejsce - Michał Kostępski i Konrad Mrugała kl. 6a

 

 

Additional information