Search

Information

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

18 października 2018 r. rozegrane zostały Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców w Stalowej Woli.
Szkolna drużyna zajęła bezkonkurencyjnie I miejsce i zakwalifikowali się na szczebel Wojewódzki, który odbędzie się 24 października w Kolbuszowej.

W skład drużyny wchodzą:
Ambroziewicz Kamil 7 b
Wójtowicz Mateusz 3 Gim
Węgiel Jakub 3 Gim
Janiec Aleksander 3 Gim
Filipiak Hubert 3 Gim
Stadnik Jan 3 Gim
Avetisyan Kacper 3 Gim
Broda Kacper 3 Gim
Skuza Bartosz 3 Gim
Jagiełło Jakub 3 Gim

Opiekun: Artur Szkutnik

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

"Dot Day, czyli Kropka 2018"

Uczniowie z klasy 2c otrzymali Krajową Odznakę Jakości za działania podjęte w projekcie eTwinning "Dot Day, czyli Kropka 2018". To cenne wyróżnienie przyznało dzieciom Krajowe Biuro eTwinning. Gratulujemy!
Tu relacja z podejmowanych działań: https://youtu.be/gaE5lDhjyw0
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualno -Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 11.10.2018 r. na Zwierzyńcu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualno -Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt na dystansie 800 m i chłopców na dystansie 1000 m. Dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy I miejsce.
W skład drużyny wchodzili:
Pyrcz Roksana 7 c               Avetisyan Kacper 3 Gim
Socha Ewa 7 a                     Broda Kacper 3 Gim
Noga Kinga 8 d                    Jagiełło Jakub 3 Gim
Motyka Emilia 8 d                Kiliański Kacper 8 b
Tutak Nikolina 8 c                Skuza Bartosz 3 Gim
                                          Stadnik Jan 3 Gim
Opiekun: Rafał Zasuwa

GRATULUJEMY!!!

Igrzyska Dzieci - Drużynowe biegi przełajowe

11 października 2018 r. na Zwierzyńcu odbyły się Igrzyska Dzieci - Drużynowe biegi przełajowe (rocznik (2006-2007) biegi na dystansie 800 m).

Drużyna
w składzie:
Dziewczęta: Kopeć Kaja, Dobrowolska Natalia, Kurdziel Amelia, Nowak Maja, Przygoda Amelia, Wargala Roksana - zajęły II miejsce premiowane awansem na zawody powiatowe.
Chłopcy: Wargala Fabian, Bednarczyk Wiktor, Jarecki Kacper, Jędrychowski Olaf, Łukawski Mateusz, Nieradka Mateusz, Rybus Igor - zajęli II miejsce premiowane awansem na zawody powiatowe.

Opiekunem był Arkadiusz Papka


GRATULUJEMY!!!

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

2 października 2018 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców na Zwierzyńcu. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsce i zakwalifikowali się na Rejony.

Szkolna reprezentacja to:
Dzierzkowska Anna 8 a           Avtisyan Kacper 3 Gim
Krysz Sonia 8 a                       Broda Kacper 3 Gim
Szczepanik Weronika 8 a         Filipiak Hubert 3 Gim
Tutak Nikolina 8 c                   Jagiełło Jakub 3 Gim
Gil Anna 8 d                           Janiec Aleksander 3 Gim
Motyka Emilia 8 d                  Kiliański Kacper 8 b
Noga  Kinga 8 d                     Skuza Bartosz 3 Gim
Socha Ewa 7 a                        Stadnik Jan 3 Gim
Stojowska Maja 7 b                Węgiel Jakub 3 Gim
Pyrcz Roksana 7 c                   Wójtowicz Mateusz 3 Gim

Opiekunowie: Monika Zasuwa i Andrzej Niedziałek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Additional information