Zbieramy fundusze na rehabilitację poprzez hipoterapię

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim projekcie organizowanym przez Polski Instytut Filantropii i Stowarzyszenie ESTEKA. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na hipoterapię dla niepełnosprawnych dzieci. Zaangażowanie uczniów to znakomita lekcja wolontariatu.

DZIĘKUJEMY!!!

Udział pocztu sztandarowego w Miejskich Obchodach Rocznicy Uczwalenia Konstytucji 3 Maja

Msza w Kościele OO Dominikanów.

Manifestacja patriotyczna Placu Bartosza Głowackiego.

Złożenie kwiatów przed pomnikiem.

Przemarsz na Plac Surowieckiego i złożenie kwiatów przy pompiersiach Hieronima Dekutowskiego i Juliusza Tarnowskiego.

Dzień gofra

23 kwietnia 2018 r. Samorząd Uczniowski i Rodzice zorganizowali Dzień Gofra. Wypieki cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród dużych i małych.

Samorząd pozyskał na swoją działalość kwotę 336 zł.

Obchody pierwszych dni wiosny "Zielono mi..."

23 marca 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole pierwsze dni wiosny. Najpierw uczniowie wykonywali wiosene kanapki i układali rymowankę o jej walorach zdrowotnych. Następnie obchody przeniesino na salę gimnastyczną. Odbył się pokaz talentów, festiwal wiosennych kanapek, wybów najpiękniejszej Marzanny i zawody w układaniu kostki Rubika na czas.

Uczniowie klas IV - VII świetnie się bawili.

Dziękujemy za udział w zabawie.

Prezent dla kundelka i kocurka

2 marca 2018 r. uczniowie klasy Va w imieniu uczniów naszej szkoły przekazali przedstawicielom Schroniska dla zwierząt w Machowie i ich czworonożnym podopiecznym karmę, koce, gryzaki, poduszki w ramach akcji charytatywnej "Prezent dla kundelka i kocurka".

Suczka Balbinka jest przeznaczona do adopcji. Na prośbę przedstawicieli schroniska uczniowie nadali kotu imię Gucci.

Samorząd dziękuje wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w tę akcję.