Search

Information

Udana współpraca

Do kolejnego projektu eTwinning "Jajko z niespodzianką II" przystąpili uczniowie z naszej szkolnej świetlicy, klasa 1B i 20 klas z całej Polski.  Wszyscy partnerzy współpracują przy tworzeniu i rozwiązywaniu ciekawych zadań. W ramach współpracy powstają ciekawe materiały dydaktyczne, zbiory zadań, prezentacje multimedialne. Wkrótce rezultaty projektu będą dostępne tutaj: 
Uczniowie zdobywają nowe umiejętności i angażują się w wykonywanie zadań. Pracę pierwszaków można obserwować na klasowym blogu: 
 

Encoded for fun

Powoli dobiega końca realizacja projektu eTwinning "Encoded for fun", w którym uczestniczyli uczniowie z klasy 1B i 4C. W ramach realizowanych działań uczniowie poznawali i wykorzystywali narzędzia TIK, uczyli się programowania, rozwijali swoje kompetencje uczniowskie, współpracowali z kolegami z całej Polski w ramach wspólnych wydarzeń. 
Zaangażowali się w międzynarodową akcję Code Week, Hour of code, Dni Bezpiecznego Internetu. Stworzyli wiele ciekawych prac i zdobyli kilka wyróżnień. Współpracujący w projekcie nauczyciele wymieniali się doświadczeniem i wzbogacali swoja wiedzę.
 
O działaniach pierwszoklasistów można dowiedzieć się tutaj: https://klasowesprawki.blogspot.com/p/encoded-for-fun.html
Czwartoklasiści utworzyli kilka ciekawych prac, projektów w Scratch i film o  szkole: https://animoto.com/play/69hM7p60AdEpRX2UvC7ZeQ
Oto ostatnie certyfikaty uczniów z klasy 4C 
 
 

Bezpieczny kierunek nagrodzony

Miło nam poinformować, że uczniowie z klasy 1B wyróżnieni zostali Krajową Odznaką Jakości za realizację projektu eTwinning "Bezpieczny kierunek". Sukces pierwszoklasistów to efekt trwającej przez trzy miesiące pracy i współpracy z kilkunastoma szkołami w Polsce.  Więcej informacji o działaniach uczniów można znaleźć tutaj: 

https://view.genial.ly/5f457fe117e6560d018c16d0/interactive-content-bezpieczny-kierunek-1b-tarnobrzeg

"Good Start"

Pierwszy miesiąc nauki za nami, a pierwszaki z klasy 1B zakończyły międzynarodowy projekt eTwinning "Good Start". Ich ogromne zaangażowanie i ciekawe zadania obserwować można było na klasowym blogu:
 
Wszystkie informacje na temat realizowanych działań można poznać, korzystając z udostępnionej prezentacji:
 
Zapraszamy do obejrzenia.

Kierunki emocji

Projekt międzynarodowy, który ułatwi pierwszakom naukę nazywania, rozpoznawania i rozróżniania emocji. Działania projektowe pozwolą zrozumieć uczestnikom, że emocje towarzyszą każdemu człowiekowi. Uczniowie poznają sposoby na kontrolowanie swoich emocji. Rozpoczęcie projektu nastąpi w październiku.
 

Additional information