Search

Information

U Św. Mikołaja w Bałtowie

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to pragnienie każdego dziecka i nie tylko …

5 grudnia 2014r. do Bałtowa przyleciał na zaczarowanych saniach Święty Mikołaj. Razem z ekipą pracowitych elfów oraz resztą swoich bajkowych przyjaciół zamieszkał w bałtowskiej Wiosce Świętego Mikołaja. Do swojej wioski Święty Mikołaj zaprosił uczniów klas III a i III b właśnie w tym dniu. W krainie Świętego Mikołaja uczniowie klas trzecich spędzili wspaniały dzień, pełen niezapomnianych wrażeń. Oprócz wizyty w bajkowej chacie, gdzie Święty Mikołaj i Pani Mikołajowa przygotowują prezenty, dzieci pokonywały labirynty, uczestniczyły w zabawach i grach z bajkowymi postaciami, malowały figurki i oglądały film pt. „Elfia opowieść” w Świątecznym Kinie Emocji – 5D. Oczywiście każdy uczeń otrzymał od Świętego Mikołaja paczkę, w której znalazły się upominki i łakocie. Wizyta w krainie Świętego Mikołaja była bajkowa i niezapomniana!

 

Mikołajowa poczta

Łowienie rybek

Sanie Świętego Mikołaja

Odpoczynek w igloo

Przeciąganie liny

Graliśmy w unihokej

Warsztaty artystyczne

Zajęcia plastyczne

Wizyta w wiosce Świętego Mikołaja

Zabawy z Liskiem i Bałwankiem

Additional information