Search

Information

Biała Szkoła 2017

W dniach 9.01.2017 - 14.01.2017  w Piwnicznej -Zdroju przebywała 47-osobowa grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami. Wsród zajęć dominowały zajęcia narciarskie na stoku Kokuszka -ski. Uczniowie uczestniczyli w wycieczce Doliną Popradu do Muszyny na lodowisko, do Muzeum Regionalnego i Ośrodka misji Afrykańskich w Piwnicznej.Bardzo ciekawym wydarzeniem podczas pobytu uczniów było spotkanie noworoczno-kolędowe, na które zostały zaproszone władze Starostwa Powiatowego oraz byli pracownicy placówki. Na to zpotkanie 17 - osobowa grupa dzieci przygotowała i przedstawiła Misterium Bożonarodzeniowe "Pójdzmy wszyscy do stajenki". Występ ten oraz koncert zaproszonego Zespołu  Regionalnego "Sądeczoki" dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych emocji.

Zapraszamy na relację zdjęciową do Galerii zdjęć

Additional information