Search

Information

 Dziś klasy 4-6 wybrały się na sześciodniową wycieczkę do Piwnicznej Zdrój. Wyjechaliśmy o godzinie 7:00 z Tarnobrzega, a na miejscu byliśmy około godziny 11:00. Podróż przebiegła nam bez problemu. Po zakwaterowaniu się zjedliśmy obiad i wyruszyliśmy na stok narciarski o nazwie Kokuszka. Tam przymierzaliśmy swój sprzęt, na którym mieliśmy jeździć przez resztę dni. Po powrocie do domu w którym będziemy mieszkać poszliśmy na świetlicę, gdzie były zawody sportowe.

Drużyna Chodoków przygotowuję się do zawodów sportowych.

Drużyna Dziop szykuję się do starcia z Chodokami.

W zwijaniu sznurka najlepsza z dziewczyn była Ola.

Chłopcom też dobrze szło.

Obie drużyny cały czas zawzięcie walczą.

 

Zwijanie sznurka to nie to samo co ,,nawijanie makaronu na uszy''.

 

Wiktoria zawzięcie walczy o ziemniaka.

 

Wszyscy świetnie się bawili. To był bardzo udany dzień.

Additional information