Search

Information

Klasa sportowa IV A

Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika w Tarnobrzegu tworzy w nowym roku szkolnym 2013/2014 jedną klasę czwartą jako klasę sportową o profilu gry zespołowe i żeglarstwo. Program tej klasy będzie realizowany już po raz drugi w szkole wzorem ubiegłego roku szkolnego. Klasy sportowe uczęszczają na basen - nauka pływania. Dla uczniów tych klas organizowany jest wyjazd w góry na tzw. "białą szkołę",  na której uczniowie uczą się jazdy na nartach i łyżwach. Ogólna ilość godzin wychowania fizycznego w klasie sportowej - 10 godzin na tydzień (czyli 2 godziny wf dziennie).

Zapisy do nowo tworzonej klasy sportowej trwają do końca maja 2013r. Zapraszamy chętnych rodziców do zapisywania dzieci do tej klasy w sekretariacie szkoły. Spotkanie dla rodziców i uczniów  klasy sportowej  w celu wyjaśnienia funkcjonowania klasy sportowej odbędzie się we wrześniu 2013r.

Additional information