Search

Information

Noworoczna niespodzianka

Bardzo miło rozpoczęli nowy rok kalendarzowy uczniowie z klasy 1C. Po przerwie świątecznej czekały na dzieci noworoczne życzenia od partnerów projektu eTwinning "Odkryj moją szkołę, mój kraj, moje codzienne życie poprzez wymianę". W ramach międzynarodowej współpracy między szkołami z Francji, Hiszpanii, Grecji i Turcji uczniowie w ciekawy sposób uczą się o tradycjach innych narodowości oraz prezentują własne. Udział w projekcie mobilizuje ich do aktywnego zdobywania wiadomości na tematy związane z ich codziennym życiem, które mogą porównać z prezentacjami rówieśników.
 
"Odkryj moją szkołę, mój kraj..." to kolejny projekt eTwinning realizowany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły, dlatego miło nam, że nasza szkoła w tym roku została wyróżniona i znalazła się wśród 159 szkół w Polsce, które mogą aplikować o Odznakę "Szkoły eTwinning".
 
Relacje z ostatnich projektów e Twinning: 
 
 
 
 
 
 
 

Additional information