Odznaka

Miło nam poinformować, że do nauczycieli ze 159 polskich szkół zostało wysłane zaproszenie do aplikowania o Odznakę "Szkoła eTwinning".  W tym zacnym gronie znalazła się również nasza Czwórka. Świadczy to o tym, że zostaliśmy pozytywnie ocenieni oraz docenieni za innowacyjne i kreatywne podejście do nauczania, rozwój zawodowy nauczycieli, stosowanie praktyk cyfrowych, dążenie do uczenia się nauczycieli i uczniów  w oparciu o współpracę. To dla nas ogromne wyróżnienie i oczywiście będziemy aplikować o ten zaszczytny tytuł.
Projekty w ramach e Twinning realizowane są w naszej szkole od dwóch lat. W tym okresie nawiązaliśmy współpracę w wieloma szkołami w Polsce i z zagranicy. Dzięki partnerskiej wymianie pomysłów, stosowaniu nowatorskich praktyk w procesie nauczania, uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach i akcjach. Nauczyciele zaś mogli uczestniczyć w ciekawych spotkaniach i kursach doskonalących umiejętności w zakresie TIK.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z podejmowanych działań w grupie pierwszaków: https://youtu.be/M2cU-zFk2wk