Konkurs czystości

Regulamin Konkursu Czystości

1. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów naszej szkoły do dbania o porządek w szatniach.
  2. Konkurs polega na wyłonieniu dwóch klas, które utrzymują najlepszy porządek w swoim boksie w szatni szkolnej. Na ocenę czystości pracują wszystkie klasy przydzielone do konkretnego boksu.
  3. Konkurs trwać będzie od dnia 7 stycznia 2015 do 12 czerwca 2015r.
  4. Czystość sprawdzana będzie bez wcześniejszego powiadomienia raz w tygodniu.
  5. Oceny dokonywać będzie 3 osobowa komisja. Każdorazowo w skład komisji wchodzić będzie przedstawiciel Zarządu SU, pielęgniarka szkolna, nauczyciel przyrody.
  6. Każda z osób sprawdzających może przydzielić od 0 do 4 punktów.
  7. Kontrola boksu obejmować będzie w szczególności elementy:
    • buty zmienne powieszone w workach,
    • buty wierzchnie estetycznie ustawione,
    • wszystkie okrycia wierzchnie powieszone na haczykach.
  8. Punkty członków komisji będą każdorazowo sumowane, punkty z każdego miesiąca również będą sumowane.
  9. Punktacja będzie dostępna na stronie internetowej szkoły.
  10. Klasy z największą ilością punktów zostaną nagrodzone. Nagroda może być rzeczowa lub pieniężna, np. w postaci dofinansowania do biletów wstępu.
  11. Zwycięskim klasom zostaną przyznane nagrody po dniu 12 czerwca 2015. Nagrody mogą być wykorzystane w kolejnym roku szkolnym (wyjątkiem są klasy szóste).