Search

Information

Super Lion 2016

Wyniki konkursu języka angielskiego dla klas III „SUPER LION” 2016

  

01 kwietnia 2016r. o godzinie 15.00 rozpoczął się po raz dziesiąty konkurs języka angielskiego dla trzecioklasistów. W tym roku po raz pierwszy przeprowadzono konkurs wojewódzki. W konkursie wzięło udział 61 uczniów z 13 szkół podstawowych.   Przyznano pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz 11 wyróżnień. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki oraz poczęstowali się słodką babeczką z niespodzianką. Uczniowie spoza miasta za trud dojechania na konkurs otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Uroczyste podsumowane konkursu oraz rozdanie nagród rzeczowych i dyplomów dla laureatów nastąpi w sobotę 11.06.2016r., kiedy to w naszej szkole odbędzie się festyn rodzinny.

 Bardzo dziękujemy za pomoc w sprawdzaniu prac konkursowych paniom: Monice Bartman z SP9 w Tarnobrzegu, Urszuli Weryńskiej-Żyle z SP Mały Książę w Tarnobrzegu, Wioletcie Sałek z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnobrzegu oraz pani Annie Głowińskiej z ZS nr 4 w Stalowej Woli.

 Jednocześnie informujemy, że laureaci konkursu informację o swoim wyniku mogą mieć wpisaną na świadectwo szkolne kończące klasę trzecią szkoły podstawowej. Zgodę na publikację wydał Podkarpacki Kurator Oświaty.

 

Oto wyniki konkursu

Test rozwiązywany przez uczniów

 

Additional information