Search

Information

Super Lion 2017 - wyniki

Pięknego wiosennego dnia 31 marca 2017r. o godzinie 14.00 rozpoczął się po raz jedenasty konkurs języka angielskiego dla trzecioklasistów. W tym roku po raz drugi przeprowadzono konkurs wojewódzki. W konkursie wzięło udział 86 uczniów z 16 szkół podstawowych.

Przyznano pierwsze, drugie i dwa trzecie miejsca oraz 9 wyróżnień. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki oraz poczęstowali się słodką babeczką. Uczniowie spoza miasta za trud dojechania na konkurs otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Uroczyste podsumowane konkursu oraz rozdanie nagród rzeczowych i dyplomów dla laureatów nastąpi w dniu 10.06.2017, kiedy to w naszej szkole odbędzie się festyn rodzinny.

Bardzo dziękujemy za pomoc w sprawdzaniu prac konkursowych paniom: Monice Bartman z SP9 w Tarnobrzegu, Urszuli Weryńskiej-Żyle z SP Mały Książę w Tarnobrzegu, Wioletcie Sałek z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnobrzegu, Małgorzacie Tomach ze Szkoły Podstawowej z Buszkowic oraz Dominice Małek z Publicznej Szkoły Podstawowej z Przędzela.

Jednocześnie informujemy, że laureaci konkursu (zdobywcy miejsc na podium  i wyróżnienia) informację o swoim wyniku mogą mieć wpisaną na świadectwo szkolne kończące klasę trzecią  szkoły podstawowej. Zgodę na publikację wydał Podkarpacki Kurator Oświaty*.

Test rozwiązywany przez uczniów w tym roku można ściągnąć tutaj.   
Gratulujemy i zapraszamy za rok.

Additional information