Super Lion 2017

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że  po raz jedenasty odbędzie się w naszej szkole konkurs języka angielskiego „Super Lion”. Jest on przeznaczony dla uczniów klas III  szkół podstawowych  województwa podkarpackiego.

Przewidujemy jeden etap konkursu, który odbędzie się w piątek 31.03.2017r. o godz. 14.05

Prosimy, aby odpowiednio wcześnie odbyły się szkolne eliminacje, na podstawie których wyłonieni zostaną uczestnicy wojewódzkich zmagań z językiem angielskim.

Szczegółowy regulamin konkursu wojewódzkiego

Testy z poprzednich lat:

Prosimy o dostarczenie pisemnych list uczniów do dnia 27.03.2017r. do sekretariatu naszej szkoły bądź na podany w regulaminie adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Równocześnie prosimy dyrektorów szkół o przekazanie informacji o konkursie anglistom oraz o wytypowanie nauczyciela do pomocy w komisji  sprawdzającej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Prosimy o pobranie pliku dotyczącego zgody rodziców na udział dziecka w konkursie, wypełnienie i dostarczenie w dniu konkursu.

Organizatorzy konkursu:                                        Dyrektor szkoły

mgr Barbara Siwielec                                      mgr inż. Anna Burda