Konkursy artystyczne

Źródła i następstwa uzależnień

Regulamin konkursu plastycznego na plakat podejmujący temat

1.    Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto Tarnobrzeg, Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnobrzegu oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzeg.
2.    Konkurs trwać będzie od 19 grudnia 2011r. do 29 lutego 2012r.
3.    Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta Tarnobrzeg.
4.    Prace powinny być wykonane indywidualnie.
5.    Liczba prac wykonanych przez jednego uczestnika jest ograniczona do 2.
6.    Technika wykonania prac jest dowolna, a ich format nie większy niż A2.
7.    Wykonane prace należy dostarczyć do Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu,
ul. Wyspiańskiego 2a, w terminie do 29 lutego 2012r.
8.    Prace powinny być zaopatrzone w adnotacje zawierającą: imię i nazwisko autora, jego wiek, adres i numer telefonu oraz nazwę szkoły, do której uczęszcza.
9.    Najlepsze prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu.
10.Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród  nastąpi w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej
w Tarnobrzegu, 7 marca 2012r. o godz. 14.00.
11.Organizatorzy zastrzegają sobie pełnię praw autorskich na wszystkich polach eksploatacji
do prac zgłoszonych na konkurs.
12.Warunkiem przystąpienia do konkursu jest podpisanie oświadczenia załączonego
do  niniejszego regulaminu.

Regulamin konkursu literackiego na wiersz szeroko traktujący problem

1.    Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto Tarnobrzeg,  Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnobrzegu, oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzeg.
2.    Konkurs trwać będzie od 19 grudnia 2011r. do 29 lutego 2012r.
3.    Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i  młodzieży do 18 roku życia.
4.    Liczba prac napisanych przez jednego uczestnika jest nieograniczona.
5.    Prace należy dostarczyć do Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu, ul. Wyspiańskiego 2a, w terminie do 29 lutego 2012r.
6.    Dostarczone utwory powinny być zaopatrzone w adnotację zawierającą: imię i nazwisko autora, jego wiek, adres i numer telefonu oraz nazwę szkoły, do której uczęszcza.
7.    Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród  nastąpi w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej
w Tarnobrzegu,  7 marca 2012r. o godz. 14.00.
8.    Najlepsze prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu. Istnieje również możliwość ich opublikowania w jednym
z tarnobrzeskich wydawnictw.
9.    Organizatorzy zastrzegają sobie pełnię praw autorskich na wszystkich polach eksploatacji
do prac zgłoszonych na konkurs.
10.    Warunkiem przystąpienia do konkursu jest podpisanie oświadczenia załączonego
do niniejszego regulaminu.

NAGRODY W KONKURSACH:
I MIEJSCA - CYFROWE APARATY FOTOGRAFICZNE,
II MIEJSCA- ODTWARZACZE MP4
III MIEJSCA ODTWARZACZE MP3
IV MIEJSCA PENDRIVE
Dla wszystkich uczestników dyplomy
Uwaga Wszelkie pytania związane z konkursami należy kierować na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  numer telefonu: 604895626