Wiosna, wiosna

Uczniowie szczególnie lubią prezentować układy taneczne i tych było najwięcej, choć pojawili się również artyści śpiewacy oraz pokaz pantomimy.

Jury w składzie: Halina Paluch, Anna Cygan, Natalia Sieniawska wybrali najlepszych z najlepszych.

I tak z klas czwartych najwyższe uznanie zyskała klasa IVa prezentując taniec. Wśród klas piątych najwięcej punktów również za taniec otrzymała klasa Vc. Wśród klas szóstych najlepsza była klasa VIa, prezentując układ tanieczny.

Najlepsi wystąpią na Festynie Rodzinnym  w czerwcu. Oczywiście nasza szkoła obfituje w różnorodnie utalentowanych uczniów, wszyscy chętni będą mieć okazję zaprezentowania się na forum podczas festynu.

Konkursem towarzyszącym był konkurs dla klas V-VI na zdrową przekąskę. Klasy były bardzo pomysłowe i pokazały, jak zdrowo i smacznie można się odżywiać. Niektóre zdrowe dania były prawdziwymi arcydziełami. Komisja spróbowała każdej zdrowej potrawy i najwyżej ocenione zostały przez klasę Va oraz VId. Zwycięskie klasy otrzymały zdrowe nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski oraz panią Annę Szymańską.