Spotkanie autorskie z Joanną Krzyżanek

22 września uczniowie klasy 3D udali się z wizytą do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Uczestniczyli tam w spotkaniu z Joanną Krzyżanek - autorką pachnących bajek, opowieści i wierszy, które wprowadzają najmłodszych czytelników w codzienny świat. Pisarka w zabawny sposób opowiadała dzieciom o sobie, swoich dziecięcych przeżyciach oraz pomysłach na pisanie książek. Zaprezentowała Małgosię i jej ukochanego dziadka, bohaterów "Bajki pachnącej cytrynami". Były rozmowy z dziećmi o dobrych manierach, zabawy i dużo śmiechu.

Na zakończenie spotkania uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych, które przeprowadziła pisarka. Po spotkaniu każdy mógł nabyć książkę wraz z autografem autorki.