Nasza szkoła brała udział w rekordzie w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-odechowej

Po raz kolejny biliśmy Rekord z WOŚP! W akcji wzięło udział 120 uczniów naszej szkoły z klas pierwszych (1a, 1c), drugiej 2a oraz czwartych (4a, 4b, 4c). Po krótkiej lekcji resuscytacji krążeniowo - oddechowej prowadzonej przez Grupę Ratownictwa Tarnobrzeg przystąpiliśmy do 30 minutowego Bicia Rekordu w Jednoczesnym Prowadzeniu Resuscytacji.

Jak zwykle wspierali nas członkowie Tarnobrzeskiego Sztabu WOŚP, ratownicy medyczni i rodzice. Do tegorocznej akcji dołączyli także członkowie Stowarzyszenia "Dolina Smaku".

Serdecznie dziękujemy dzieciom i osobom wspierającym, za udział w akcji, która daje wiele radości i uczy, jak ratować ludzkie życie!