Nagroda Ministra Cyfryzacji dla naszej szkoły

Nasza szkoła została laureatem konkursu Ministerstwa Cyfryzacji, ogłoszonego w ramach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Kodowania. Organizatorem wydarzeń związanych z obchodami Code Week: zajęć otwartych dla pierwszaków z SP 10, miejskich warsztatów dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Międzypokoleniowych Warsztatów Kodowania, które odbywały się w Miejskiej Bibliotece Publicznej była Dorota Deroń - wychowawczyni drugoklasistów. Nauczycielka wspólnie z dziećmi uczestniczyła również w ogólnopolskim programie Uczymy Dzieci Programować. Nagrodą za zaangażowanie i podjęty z klasą 2 c wysiłek są gry dla uczniów - Cody Roby, które dotarły do szkoły razem z podziękowaniami Ministra Cyfryzacji Marka Zagórskiego. Ogromnie cieszymy się z tego wyróżnienia i otrzymanej niespodzianki.