You can sing

W poniedziałek 4 czerwca 2012r. w naszej szkole po raz czwarty odbył się miejski konkurs piosenki angielskiej „You Can Sing”. Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzeg.

Konkurs cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku w konkursie w dwóch kategoriach wiekowych – klas I-III oraz klas IV-VI wzięło udział w sumie aż 19 młodych wykonawców.

W kategorii klas młodszych:

I miejsce zajął Krzysztof Michalski z SP4,

II miejsce zajęła Magdalena Dziędzioł z SP9,

III miejsce zajęły Emilia Piątkowska z SP10 oraz Kinga Stelmach z SP4.

Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Panejko z SP4.

W kategorii klas starszych:

I miejsce wyśpiewała Jolanta Giza z SP 6

II miejsce zajęła Julia Roman ze SSP im. Małego Księcia

III miejsce zajęła Wiktoria Krasowska z SP4

Wyróżnienie otrzymał Tomasz Sokołowski z SP9

Wszystkim młodym artystom bardzo dziękujemy za trud, jaki włożyli w przygotowanie się do konkursu, wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor Anna Burda.

Podziękowania również kierujemy w stronę nauczycieli, którzy pomogli przygotować się uczniom do konkursu oraz szczególne w kierunku nauczycieli, którzy zasiedli w komisji konkursowej. Byli to: Anna Dziama z SP3, Tomasz Sawicki z SP6, Małgorzata Kowalska-Knap z SP9, Agnieszka Malicka z SP10 oraz Marcin Wdowiak z SSP.

Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy za rok

Organizatorzy:

Ewa Górska