Konkursy artystyczne

Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga

Uprzejmie informuję, że Urząd Miasta Tarnobrzega, w ramach popularyzacji problematyki obrony cywilnej i ochrony ludności, organizuje eliminacje miejskie XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”.

W związku z powyższym, zwracam się do Państwa z prośbą o przeprowadzenie zgodnie z regulaminem konkursu eliminacji szkolnych.

Proszę o powołanie komitetów organizacyjnych, rozpropagowanie konkursu oraz wyłonienie maksymalnie po 5 prac finałowych z każdej z 4 grup i dostarczenie wraz z protokołem prac komisji konkursowej najpóźniej do dnia 12 marca 2015 roku na adres:

Urząd Miasta Tarnobrzega

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

39-400 Tarnobrzeg

Wszystkie materiały informacyjne związane z przedmiotowym konkursem (regulamin, wzór protokołu komisji oraz tabela informacyjna pracy) do pobrania na stronie internetowej Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej pod adresem: http://www.straz.gov.pl/page/index.php?str=5749.

Prezydent Miasta

Grzegorz Kiełb

Koordynator eliminacji miejskich:

Inspektor Wiesław Dobrowolski - Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Tarnobrzega

tel/fax (15) 822 20 72, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Eliminacje szkolne w grupie wiekowej 1-3 przeprowadza pani Maria Łukawska a w grupie 4-6 pan Grzegorz Gerba.