Konkursy artystyczne

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie”

Po raz jedenasty zapraszamy Was do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne Spojrzenie” i jak w latach poprzednich przygotowaliśmy
zadanie konkursowe:
Naszym bohaterem będzie Samwise Gamgee – hobbit, który miał zapisać niedokończony, osiemdziesiąty rozdział w „czerwonej księdze”.
Pamiętacie, że Sam czuł się rozdarty: pragnął przeżyć kolejne przygody, ale jednocześnie nie chciał opuszczać Shire'u – wszak tu znalazł wszystko, co było najbliższe jego sercu.
Tak jak Sam Gamgee, „rozdarty” będzie nasz projekt – inne zadanie plastyczne przygotowaliśmy dla uczestników w różnym wieku:
w kategorii dziecięcej:
„To, co kocham/cenię najbardziej” - narysuj, namaluj swój Shire, miejsce, w którym umieścisz to, co dla Ciebie jest najważniejsze,
w kategorii młodzieżowej:
„Opowieść Sama Gamgee” – narysuj, namaluj to, co hobbit mógłby zapisać w swoim niedokończonym rozdziale .

Zatem do dzieła… sprawdźmy, czy spełniła się przepowiednia Froda i jak Sam wypełnił swoją misję.
Czekamy na Wasze prace,

W imieniu Organizatorów,
Elżbieta Malinowska-Gulińska
Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 1
w Sosnowcu

Uczestnicy:
Kategoria dziecięca:
uczniowie w wieku: 6- 9 lat, 10 - 13 lat.
Kategoria młodzieżowa:
uczniowie w wieku: 14 - 16 lat, 17 - 19 lat.
Ocena prac:
Jury przyzna:
Grand Prix - medal, dyplom, nagroda rzeczowa.
Nagrody - medal, dyplom.
Wyróżnienia - dyplom.
Wybrane prace zostaną przekazane na cel charytatywny wskazany przez Organizatora.
Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną opublikowane na stronie internetowej konkursu.
Zasady uczestnictwa:
ź nadesłanie prac plastycznych nieprezentowanych w innych konkursach,
ź technika: rysunek, malarstwo, collage, grafika, grafika komputerowa (prace wydrukowane na papierze fotograficznym),
ź format pracy: A4 ( 210mm x 297mm ), A3 (297mm x 420mm),
ź trwale umocowana na odwrocie pracy karta zgłoszenia,
ź nadesłanych prac prosimy nie zginać, nie rolować, nie oprawiać.
Terminy:
ź przyjmowanie prac konkursowych do 15.02.2013 r.,
ź publikacja wyników Konkursu 25.03.2013 r. tylko na stronie internetowej
ź termin uroczystości podsumowania Konkursu oraz wystawy pokonkursowej zostanie podany razem z komunikatem o wynikach Konkursu.