Konkursy artystyczne

Moja wymarzona pracownia komputerowa

Weź udział w konkursie plastycznym „Moja wymarzona pracownia komputerowa” i wygraj:

Multimedialny pakiet edukacyjny do rozwoju kluczowych kompetencji intelektualnych w zakresie:

PAMIĘĆ, KONCENTRACJA, SZYBKIE CZYTANIE

Akademia Umysłu® EDU

Zadaniem całej klasy/grupy jest: przeprowadzenie dyskusji, co zdaniem uczniów składa się na sukces szkolnej pracowni komputerowej (czy są to np. najnowszy sprzęt, nowoczesne wyposażenie, wygląd pomieszczenia
a może nowatorski sposób prowadzenia lekcji), a następnie wykonanie zbiorowej pracy plastycznej na temat: „Moja wymarzona pracownia komputerowa”, która w przyszłości może służyć jako inspiracja dla osób projektujących szkolne pracownie komputerowe.

Konkurs trwa od  1 grudnia 2012 r. do 31 stycznia 2013 r . Prace należy składać u pana G. Gerby.

Czekamy na ciekawe i niekonwencjonalne pomysły! Puśćcie wodze Waszej fantazji!

Regulamin konkursu do ściągnięcia tutaj