Miejski Konkurs Multimedialny „Święte Słowa”

KONKURSY KOMPUTEROWE

Miejski Konkurs Multimedialny „Święte Słowa”

Praca może być wykonana przez 1 ucznia lub w grupie 2 -3 uczniów. Prezentacja w programie Power Point powinna ilustrować myśl Jana Pawła II :

Trzeba czuwać, troszczyć się o każde dobro człowiecze, nie można pozwolić by marnowało się to, co ludzkie na tej ziemi”.

Prezentacja powinna zawierać maksymalnie 20 slajdów a na ostatnim slajdzie należy zamieścić bibliografię. Prezentację należy opatrzyć metryczką umieszczoną na płytce, zawierającą imię i nazwisko autora, klasę, szkołę, nr telefonu oraz imię i nazwisko opiekuna.

2. Konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej w Power Point pt. „Mądra, piękna i święta królowa Jadwiga”.

Praca może być wykonana przez 1 ucznia lub w grupie 2 -3 uczniów.

Prezentacja powinna prezentować życiorys Królowej Jadwigi, ideały i wartości według których żyła Królowa Jadwiga.

Na pierwszym slajdzie powinny znaleźć się informacje o autorze pracy (imię i nazwisko ucznia i nauczyciela – opiekuna ucznia oraz nazwa szkoły. Prezentacja powinna zawierać 12- 15 slajdów, a na ostatnim slajdzie należy zamieścić bibliografię.

Prace oddajemy nagrane na CD lub DVD do nauczycieli uczących zajęć komputerowych do 11 kwietnia 2016 r.