Konkursu "Literatura i dzieci. Czasem Słońce, czasem deszcz"

W ubiegły piątek 28 listopada w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyły się Eliminacje Regionalne do Konkursu "Literatura i dzieci. Czasem słońce, czasem deszcz."

Komisja Artystyczna w składzie:

Małgorzata Hołowińska- zastępca dyrektora Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie
Agnieszka Mroczka- instruktor teatralny Tarnobrzeskiego Domu Kultury
dr Sylwester Łysiak- instruktor teatralny Tarnobrzeskiego Domu Kultury
Mariusz Ryś – muzyk Tarnobrzeskiego Domu Kultury

po wysłuchaniu 44 prezentacji konkursowych postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia.

I miejsce w kategorii klas 0-III zajął uczeń naszej szkoły - Miłosz Murek z klasy III b, który zaprezentowal wiersz pt. "Burza". Wyróżnienie w tej samej katergorii otrzymał również uczeń klasy III b - Kacper Maszkowski.

W kategorii POSENKA kl. IV - VI,  I miejsce zajęła Weronika Szczepanik, a w kategorii RECYTACJA III  miejsce Olga Zielińska. Wyróżnienie  otrzymała Aleksandra Stefaniak

Podczas finału konkursu, który odbędzie się w Rzeszowie w najbliższy czwartek i piątek, wsród sześciu osób reprezentujących powiat tarnobrzeski znaleźli się nasi uczniowie:

Miłosz Murek (kategoria RECYTACJA)  i Weronika Szczepanik (kategoria PIOSENKA), którzy otrzymali Nominacje do Finału.

XII

Serdecznie gratulujemy naszym uzdolnionym uczniom i uczennicom oraz życzymy powodzenia w Finale!