Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce

W dniach 10 i 18.12.2014 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minikoszykówce dziewcząt i chłopców, w SP 3 w Tarnobrzegu. Nasza reprezentacja  koszykarek  jak i koszykarzy zajęła III miejsce.

Skład drużyny dziewcząt: Kasprowicz Gabriela 6b, Ptaszkiewicz Magda 6b, Szatan Aleksandra 6c,  Gronczewska Mira 6d, Konieczna Agata 6d, Łakomy Dominika 6d, Krakowiak Michalina 6d, Uzar Magdalena 6d, Kaźmierczak Weronika 6e, Kosior Justyna 6e, Motyka Natalia 6e, Rzucidło Oliwia 6e.   Opiekunem drużyny był pan Rafał Zasuwa.

Skład drużyny chłopców: Fusiara Kamil 6a,Paruch Bartosz 6a, Podleśny Tobiasz 6b, Mortka Maciej 6b,
Tarnowski Olaf 6c, Grobelski Klaudiusz 6c, Tworek Maciej 6c, Juryś Michał 6d, Kochel Kacper 6d, Baska Bartłomiej 6e, Sabat Mateusz 6e, Nowakowski Maciej 5a. Opiekunem drużyny był pan Arkadiusz Papka.