„Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”

Na Zamku Dzikowskim odbył się Finał Miejski XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”

Uczniowie naszej szkoły  zajęli następujące miejsca: I miejsce – Kacper Maszkowski, IV - Martyna Jakubas oraz V miejsce - Konrad Woźniak.

Na szczebel miejski konkursu wpłynęło 61 prac w czterech kategoriach wiekowych, z których komisja wybrała 5 najlepszych, które zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego.

Konkurs jest organizowany przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej przy współudziale Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu na szczeblu wojewódzkim!