III Miejski Konkurs Origamii

Magiczny świat origami” to konkurs, w którym uczniowie naszej szkoły –Kamil Witoń i Amelia Adamczyk z klasy I a oraz Aleksandra Witoń z klasy III b zdobyli wyróżnienia w swojej kategorii wiekowej. Podsumowanie konkursu, który odbywał się pod patronatem Prezydent Miasta Tarnobrzega, Polskiego Towarzystwa Origami oraz Portalu Origamiart, miało miejsce 3 czerwca w sali widowiskowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu. Uczniowie odebrali nagrody z rąk dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10, uczestniczyli w pokazie grupy rekonstrukcyjnej Katana Tarnobrzeg oraz w warsztatach origami poprowadzonych przez instruktorów Polskiego Towarzystwa Origami.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów i twórczej aktywności w zakresie japońskiej sztuki składania papieru!