OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY „LEON”

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "LEON" skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Ma na celu nie tylko sprawdzenie posiadanych umiejętności językowych, matematycznych czy ortograficznych uczniów, ale przede wszystkim zachęcenie ich do nauki.Zadania konkursowe przygotowywane są przez doświadczonych nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą. Testy są układane na podstawie norm programowych.Zróżnicowany poziom zadań pozwala każdemu uczniowi sprawdzić swoje umiejętności, a nauczycielowi dostarcza obiektywnej oceny pracy ucznia.

W tym roku po raz pierwszy do Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego przystąpili uczniowie klasy II i III, którzy sprawdzali swoją wiedzę matematyczną.

Marcin Adamiak   kl. 3 b       II miejsce

Miłosz Paź              kl. 3b        IV miejsce

Igor Rybus             kl. 3b        V miejsce

Stanisław Wasiuta  kl. 3b       V miejsce

Pola Wojtaszek       kl. 3b       VII miejsce

Igor Gustaw             kl. 2 d      IX miejsce

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!