Sztafetowe Biegi Przełajowe

Bardzo dobrze zaprezentowały się reprezentacje dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbywały się w ramach współzawodnictwa sportowego szkół według kalendarza Szkolnego Związku Sportowego. Najpierw obydwie reprezentacje zajęły drugie miejsca w zawodach na szczeblu powiatu rozegranych w Tarnobrzegu i awansowały do zawodów rejonowych, które odbyły się w Stalowej Woli. Po niesamowitym finiszu dziewczęta ponownie zajęły drugie miejsce, co pozwoliło im awansować do finału wojewódzkiego, chłopcy zaś w zawodach rejonowych zajęli czwarte miejsce i zakończyli swój udział w bieganiu na tym etapie. W dniu 27 października dziewczęta pobiegły w Krośnie w finale wojewódzkim i ostatecznie uplasowały się na siódmym miejscu w województwie, osiągając tym samym najlepszy wynik w historii szkoły w tej konkurencji sportowej.

Wielkie gratulacje dla szkolnych sztafet i wytrwałości w dalszym treningu!!!

Reprezentacja dziewcząt:                                  Reprezentacja chłopców:
1. Kurdziel Amelia kl.4c,                                  1. Murek Miłosz kl.5b,
2. Pyrcz Roksana kl.5c,                                   2. Dzierzkowski Jan kl.5c,
3. Dzierzkowska Anna kl.6a,                            3. Sokołowski Arkadiusz kl.5c,
4. Mazur Emilia kl.6b,                                      4. Karpik Miłosz kl.6a,
5. Panejko Zuzanna kl. 6b,                              5. Kiliański Kacper kl.6b,
6. Wolak Julia kl.6b,                                         6. Kowal Maciej kl.6b,
7. Krakowiak Zofia kl.6c,                                  7. Sołtys Wojciech kl.6b,
8. Łodkowska Natalia kl.6c,                              8. Kowalczyk Kacper kl.6d,
9. Szczepanik Julia kl.6c,                                  9. Paź Mikołaj kl.6d,
10.Gil Anna kl. 6d,                                           10.Laskowski Filip kl.6d,
11.Krysz Sonia kl. 6d,                                      11.Szmuc Antoni kl.6d