BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wspólnie z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu przeprowadzili Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Na czele szkół podstawowych znalazła się Szkoła Podstawowa nr 4 z Tarnobrzega.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6a w składzie:

1. Julia Cygan

2. Wiktoria Dereń

3. Mikołaj Gajzler

4. Miłosz Karpik

Celem turnieju jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa na drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy eliminacji musieli rozwiązać test, zmierzyć się z zadaniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz pokonać rowerem tor przeszkód. Turniej przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

GRATULUJEMY SUKCESU I ŻYCZYMY POWODZENIA NA ETAPIE WOJEWÓDZKIM