Sukces zawodników UKS "Czwórka"

Bardzo dobry wynik osiągnęli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Czwórka" działającego przy Szkole Podstawowej nr 4 w rozegranym w dniu 8.05.2012 na Orliku w Nowej Dębie turnieju finałowym powiatu tarnobrzeskiego. Zawody piłki nożnej chłopców do lat 10-ciu rozgrywane były w ramach Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, a głównym sponsorem firma Tymbark.

Nasi uczniowie po pokonaniu kolejno drużyn: ZS Stale 4:0, Stal Orlik Nowa Dęba 5;1, SP Baranów Sandomierski 6:0 zostali mistrzami powiatu tarnobrzeskiego i awansowali do finału wojewódzkiego. Finał Wojewódzki zostanie rozegrany  18 maja 2012 r. w Stalowej Woli.

A oto nasi mistrzowie:

• Michał Juryś kl. 3d - bramkarz,
  • Mateusz Chmielowiec kl. 3d
  • Kacper Kochel kl. 3d
  • Jakub Kroker kl. 3d
  • Michał Dudziak kl 3d
  • Michał Kos kl 3c
  • Olaf Tarnowski kl. 3c
  • Klaudiusz Grobelski kl. 3c
  • Jakub Jagiełło kl. 2 z SP 10 w Tbg
  • Karol Łysiak kl 1 w SP w Sokolnikach

Opiekunem i trenerem drużyny jest pan Rafał Zasuwa. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.