Kurs Języka Angielskiego

Marcin Sochacki uczeń klasy 6a  w dniu 9 października wygrał nagrodę dodatkową (15% zniżki na całoroczny kurs języka angielskiego) ufundowaną przez British School w Tanobrzegu. Marcin zdobył najwięcej punktów i ułożył najciekawsze hasło w Konkursie ogólnopolskim „Poznaj świat przez języki”.

Konkurs „Poznaj świat przez języki” to inicjatywa w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Język to podstawa. Ucz się języków". Konkurs był skierowany do dzieci i młodzieży uczęszczającej do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimazjalnych w całej Polsce.

Celem tego konkursu było dotarcie do jak największej grupy młodych osób i przekonanie ich, że znajomość języków obcych jest niezbędna do funkcjonowania we współczesnym świecie. Daje możliwość swobodnego podróżowania, komunikowania się z innymi i sprawia, że stajemy się obywatelami świata.

GRATULUJEMY