You can sing

W piątek 25 stycznia 2013r. w naszej szkole po raz piąty odbył się miejski konkurs piosenki angielskiej „You Can Sing”. Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzeg.

Konkurs cieszy się dużą popularnością. W tym roku w konkursie w dwóch kategoriach wiekowych – klas I-III oraz klas IV-VI wzięło udział w sumie aż 18  młodych wykonawców z pięciu tarnobrzeskich szkół. Po raz pierwszy pojawili się młodzi wykonawcy ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Katolickiej Szkoły Podstawowej.

W kategorii klas młodszych:

I miejsce zajęła Gabriela Konefał z SP 9,

II miejsce zajęła Emilia Piątkowska z SP 10,

III miejsce zajęła Liniana Bonarska z SP 9

W kategorii klas starszych:

I miejsce wyśpiewała Paulina Gawryś z SP 4

II miejsce zajęła Zuzanna Dziemidowicz z SP 4

III miejsce zajęły Aleksandra Kuroczko z SP 10 oraz Wiktoria Krasowska z SP4

Wyróżnienie otrzymała Joanna Gorzała z SP 10

Wszystkim młodym artystom bardzo dziękujemy za trud, jaki włożyli w przygotowanie się do konkursu, wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor Anna Burda.

Podziękowania również kierujemy w stronę nauczycieli, którzy pomogli przygotować się uczniom do konkursu oraz szczególne w kierunku nauczycieli, którzy zasiedli w komisji konkursowej. Byli to: Alicja Wójcik z SP11, Teresa Szlęzak z SP10, Małgorzata Kowalska-Knap z SP9, Karolina Mroczek z Katolickiej Szkoły Podstawowej.

Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy za rok

Organizatorzy:

Ewa Górska