Miejski konkurs języka angielskiego‘British and American Culture Competition’

W dniu 12 kwietnia 2013r. w SP 9 odbył się miejski konkurs j. angielskiego ‘British and American Culture Competition’ pod patronatem prezydenta miasta Tarnobrzega Pana Norberta Mastalerza. Była to już siódma edycja konkursu, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli. W tym roku w etapie miejskim brało udział trzydziestu uczniów tarnobrzeskich szkół podstawowych.

Test pisemny obejmował wiadomości z kultury, geografii i historii Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Podkreślić należy wysoki poziom wiedzy uczniów, co również świadczy o zaangażowaniu nauczycieli, którzy ich przygotowywali. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów, którzy zwycięsko przeszli przez etap szkolny

Oto wyniki:

I miejsce Mikołaj Murek -klasa 6a