Search

Information

III Mikołajkowe zawody w pływaniu na wesoło

W dniu 9.12.2013 r. na pływalni MOSiR w Tarnobrzegu odbyły się "III Mikołajkowe zawody w pływaniu na wesoło", w których wzięła udział reprezentacja naszej szkoły.

Uczniowie SP4 zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając kilka miejsc na podium. Pierwsze miejsce wśród chłopców z klas I-szych wywalczył Kacper Jarecki z klasy 1 a, a drugie miejsce zajęła Magda Krawiec z klasy 1 a w kategorii dziewcząt. Ponadto sztafeta szkoły w składzie: Aleksandra Małek z kl. 4 a, Aleksandra Zasuwa z kl. 6 d, Mikołaj Paź z kl. 3 d i Michał Watras z kl. 6 a uplasowała się na III miejscu wśród startujących 9 szkół.

Pozostali reprezentanci naszej szkoły to: Wiktoria Urbańska z kl. 1 b, Julia Miegoń z kl. 1 b, Agata Rokosz z kl. 1 d, Michał Tutak z kl. 1 c, Igor Rybus z kl. 1 b, Bartosz Krawczyk z kl. 1 d, Julia Cygan z kl. 3 a, Anna Brania z kl. 3 b, Kalina Grzywacz z kl. 3 b, Julia Urbaniak z kl. 3 b i Patryk Ślęczka z kl. 3 b.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dzielną postawę, gratulujemy osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Opiekunem reprezentacji szkoły był Rafał Zasuwa.