Super Czytelnicy Roku 2013

W ubiegły piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnobrzegu odbyło się podsumowanie konkursu na najlepszego czytelnika roku.Konkurs ten orgnizowany jest już od kilkunastu lat, a od kilku przyznawany jest tytuł Super Czytelnika. Laureatów wyłoniono spośród czytelników ośmiu dziecięcych oddziałów tarnobrzeskiej biblioteki. Miło nam poinformować, że w grupie młodszej, tytuł Super Czytelnika zdobył uczeń naszej szkoły Kacper Maszkowski uczęszczający do klasy II b. "Pożeracz książek" w ciągu roku przeczytał około 300 pozycji! W gronie laureatów konkursu znalazła się również Aleksandra Cyganek, usczęszczjąca do tej samej klasy naszej szkoły. Laureatom nagrody oraz dyplomy wręczyli naczelnik Wydziału Edukacji Anna Czaplińska oraz wiceprezydent Łukasz Dybus.

Serdecznie gratulujemy!