Powiatowe zawody w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

We wtorek 20 maja 2014 r. odbyły się powiatowe zawody w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Na trójbój lekkoatletyczny składają się konkurencje: bieg na 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową.

Rewelacyjnie wypadła na zawodach reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 4. Wygrywając zawody powiatowe jednocześnie zakwalifikowały się na finał wojewódzki uzyskując w sumie 381 punktów. Skład reprezentacji SP4: Laura Boczniewicz kl. 4a, Karolina Cumpała kl. 4a, Aleksandra Małek kl. 4a, Kornelia Rachwał kl. 4a, Aleksandra Sabat kl. 4d.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również chłopcy z SP 4, którzy po zaciętej walce wywalczyli III miejsce uzyskując w sumie 284 punkty. Skład reprezentacji chłopców SP 4: Kamil Brożyna kl. 4a, Maciej Nowakowski kl. 4a, Maciej Piotrowski kl. 4a, Tomasz Wach kl. 4b, Bartosz Skuza kl. 4d.

Opiekun reprezentacji Rafał Zasuwa.

GRATULUJEMY WYNIKÓW I POWODZENIA W FINALE!!!