XIX Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

Uczennice naszej szkoły zostały laureatkami wojewódzkiego przeglądu „Bajkowisko 2014”.

W sobotę 31 maja br. w Rzeszowie odbywał się XIX Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”, w trakcie którego młodzież prezentowała swoje uzdolnienia artystyczne. Konkurs odbywał się pod patronatem Wojewody Podkarpackiego, Marszałka Województwa podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Jury nagrodziło I miejscem Weronikę Szczepanik w kategorii „Piosenka” oraz Wiktorię Dereń – III miejscem w kategorii „Wiersz”. Obie dziewczynki uczęszczają do trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzega. Do konkursu przygotowywała je wychowawczyni p. Dorota Deroń.