OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "Świetlik"

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział  w  VII  już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".

Organizatorem konkursu jest Fundacja Akademia Młodych Odkrywców z siedzibą w Krakowie. Celem Konkursu jest propagowanie nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół podstawowych.

W ramach przygotowań uczniowie wykonują w klasie lub w domu doświadczenia opracowane przez Zespół Merytoryczny Świetlika, pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli w tym konkursie nagrody i wyróżnienia.

Nagrodzeni uczniowie: Jakub Kozioł VIb, Gabriela Borkowska VIc.

Wyróżnieni  uczniowie:  Magda Ptaszkiewicz Vb, Weronika Migacz VIa, Bartłomiej Dziama VIb, Mateusz Tworek IVd, Artur Olearczuk IVd, Daniel  Kmuk  IVb, Zuzanna Kundys VIc, Kacper Tatar VIc.

GRATULUJEMY !