Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Podstawowa nr 4 brała udział w konkursie dla Szkół Odkrywców Talentów na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu oraz organizowaniu wsparcia dla dzieci i uczniów zdolnych. Do konkursu zgłosiło się 127 szkół. Spośród przysłanych prac komisja konkursowa wyłoniła 50 wyróżnionych szkół, które zaprezentowały najciekawsze Szkolne Systemy Wspierania Zdolności, stanowiące interesujące przykłady podejmowania systemowych działań na rzecz dzieci i uczniów zdolnych. Nasza szkoła znalazła się w wśród wyróżnionych 50 szkół. Serdecznie dziękujęmy szkolnemu koordynatorowi programu wspierania ucznia zdolnego  oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym  w wspieranie ucznia zdolnego w naszej szkole.