II Festiwal Nauki

Informacja dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu

Dyrekcja szkoły i Rada Rodziców zaplanowała dla Was nagrodę w nowym roku szkolnym. Dla czterech  najlepszych uczniów (decyduje średnia ocen i zachowanie na świadectwie z roku 2016/2017) w każdej klasie zaplanowaliśmy bezpłatną wycieczkę na II edycję Festiwalu Nauki w  dniu 18 września 2017 r. (poniedziałek). Festiwal Nauki odbywać się będzie w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.

W programie Festiwalu przewidziano:

• Wykłady Naukowe prowadzone przez popularyzatorów nauki, ekspertów i wykładowców uczelni wyższych.
  • Piknik Naukowy – strefa ze stanowiskami naukowymi, na których zaprezentują swoje osiągnięcia organizacje, koła naukowe, instytucje związane z naukami ścisłymi i kierunkami technicnymi
  • Wystawy interaktywne - ołącznej powierzchni 600 m 2, które na codzień spotkać można w centrach nauki w Polsce i za granicą.