"Ziarenka Dobra" 2017

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły uzyskali nagrodę za realizację działań podjętych w Ogólnopolskim Projekcie Dobrych Uczynków "Ziarenka Dobra". Konkurs organizowały Przedszkola nr 12 i 13 w Pile, a honorowym patronatem objął go Wielkopolski Kurator Oświaty. W projekcie uczestniczyły różne placówki oświatowe z terenu całej Polski. Komisja konkursowa spośród 68 nadesłanych sprawozdań wyróżniła jedynie 10 najlepszych szkół. Nasza "Czwórka" znalazła się druga na liście zwycięzców i w nagrodę otrzymała pięknie wyhaftowany proporczyk oraz książeczkę z wierszami rówieśników "Dzieci: Książęta Uczuć...".
Zapraszamy do obejrzenia zadań wykonanych przez naszych uczniów w bieżącym roku szkolnym.

Tu adres do książeczki :