Spotkanie z mistrzem

Pan Janusz Malarz, zawodnik IKS Jezioro Tarnobrzeg, znany tenisista był gościem klasy 2c.

Tarnobrzeżanin prywatnie jest dziadziem naszego ucznia, dlatego chętnie przyjął zaproszenie. Opowiadał dzieciom o sobie, swoich sukcesach sportowych oraz o ciekawej historii naszego miasta.

Drugoklasiści z zaciekawieniem słuchali przygotowanej prezentacji, przypominali sobie informacje zdobyte w ramach projektu eTwinning "The seven wonders of my city". Sami pochwalili się wykonanymi przez siebie lapbookami o Tarnobrzegu.

Tenisista zachęcał dzieci do uprawiania sportu, podkreślał zalety częstych ćwiczeń. W trakcie spotkania chętni próbowali gry w tenisa stołowego. Wszyscy podziwiamy seniora - Mistrza, który jest dobrym przykładem na pokonywanie słabości i ograniczeń. Tenisista udowadnia, że warto dbać o dobrą kondycję w każdym wieku.

To było bardzo ciepłe, miłe i ciekawe spotkanie.