Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca to Pierwszy Dzień Wiosny, który uczniowie naszej szkoły już tradycyjnie obchodzą "artystycznie". W szkolnej świetlicy najmłodsi uczniowie mogli obejrzeć teatrzyk kukiełkowy na podstawie bajki "Czerwony kapturek". W rolę aktorów wcielili się  uczniowie należący do świetlicowej grupy teatralnej z klas I a, IIIc i IIId prowadzonej przez panią Marzenę Jarecką-Grabias. Piękną scenografię do spektaklu przygotowały panie M. Pelc - Napieracz, E. Motyka, I. Augustyn oraz rodzic ucz. klasy I b pani Patrycja Kołdon.

Dla uczniów klas IV - VI   odbyły się pokazy talentów. Każda klasa zaprezentowała krótki pokaz artystyczny. Można było podziwiać śpiewających, grających na instrumentach muzycznych lub tańczących młodych artystów, przedstawione zostały również zabawne skecze i pokazy sportowe. Przez dwie godziny młodzież świetnie się bawiła. Nauczyciele w jury pomogli wybrać najlepsze występy.

W rywalizacji klas szóstych wygrała klasa VIa. Dominik Depowski przedstawił skecz "Podróż do Włoch" a Adrian Lachowski zagrał balladę na gitarze elektrycznej.

Wśród klas V najlepsza okazała się klasa Va, która zaprezentowała skecz "W sklepie".

Najlepsza klasa IVa zaprezentowała oraz układ taneczny oraz dwa skecze.

Najlepsi z najlepszych wystąpią jeszcze raz na pikniku rodzinnym w czerwcu.

Relacja z wystąpów w Galerii zdjęć.

Zapraszamy :)